ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد تا 15 اسفند تمدید شد

ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد تا 15 اسفند تمدید شد 

 

گروه ازمون وسنجش :معاون مرکز آزمون دانشگاه آزاد، گفت: ثبت نام کنکور سراسری دانشگاه آزاد تا روز پنجشنبه 15 اسفند ماه تمدید شد 
 مهندس محمدرضا مهرادفر اظهار کرد: داوطلبان باید برای ثبت نام به سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد به نشانیwww.azmoon.orgمراجعه کنند. 
 وی با اشاره به زمان برگزاری کنکور دانشگاه آزاد، گفت: آزمون سراسری این دانشگاه در رشته های غیرپزشکی طی روزهای 11و 12 تیرماه 88 و آزمون رشته های گروه علوم پزشکی 26 تیر ماه برگزار می شود. 
 وی افزود: داوطلبان باید برای ثبت نام به دفاتر پستی سراسر کشور مراجعه و کارت اعتباری ثبت نام را دریافت کنند.  
 به گفته وی، همانند سال گذشته برخی از رشته شهرها که دارای تعداد داوطلب قابل توجه بوده و ظرفیت آنها در انتخاب اول تکمیل می شود، به صورت ستاره دار در دفترچه راهنما درج شده است و لازم است داوطلبان این رشته شهرها را در انتخاب اول خود انتخاب کنند. 
 به گزارش ایسنا مهراد فر در خاتمه با بیان اینکه در آزمون سراسری سال 88 هر داوطلب می تواند در هنگام ثبت نام و بدون توجه به انتخاب رشته محل های خود، یکی از 209 حوزه امتحانی در آزمون غیر پزشکی و 65 حوزه امتحانی در آزمون پزشکی را برای دریافت کارت و برگزاری آزمون انتخاب کند، گفت: در آزمون سراسری سال 88 دانشگاه آزاد اسلامی، سوابق تحصیلی داوطلبان در آزمون اعمال می شود. بر این اساس سوابق تحصیلی دیپلمه های نظام جدید آموزش متوسط سالهای84 تا 87 که امتحانات آنها به صورت سراسری برگزار شده است،  به میزان 15 درصد در گزینش نهایی اعمال می شود. بنابراین نمره کل نهایی این دسته از داوطلبان بر اساس 85 درصد نمره آزمون و 15 درصد سوابق تحصیلی محاسبه می شود. 

/ 0 نظر / 4 بازدید