استخدام80 هزار عضو هیات علمی در دانشگاه آزاد اسلامی

 معاون پارلمانی دانشگاه آزاد خبرداد:

 استخدام80 هزار عضو هیات علمی در دانشگاه آزاد اسلامی 

خبر دانشگاه :معاون پارلمانی دانشگاه آزاد اسلامی در جشن فارغ التحصیلی دانش آموختگان سال 87 دانشگاه آزاد اسلا می ، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی 80 هزار عضو هیات علمی استخدام می کند. 
 به گزارش افرینش دکتر کریم زارع در جشن فارغ التحصیلی دو هزار نفر از دانش آموختگان سال 87 دانشگاه آزاد اسلامی، اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی کار خود را از صفر شروع کرد و امروز به جایی رسیده که افق و چشم انداز موفقیت آمیزی در انتظار آن خواهد بود. 
 وی خاطرنشان کرد: افتخار می کنم که در دانشگاه آزاد اسلامی به جوانان این کشور خدمت می کنم و در مجلس شورای اسلامی برای تایید مدرک فارغ التحصیلان دانشگاه تلاش کردم. 
 زارع ادامه داد: با وجود دانشگاه آزاد اسلا می در بسیاری از شهرها و روستاها، شاهد پیشرفت و تحول اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و آموزشی هستیم. 
 وی با اشاره به اینکه افق چشم انداز دانشگاه آزاد اسلامی ، ترسیم شده است، گفت: گروهی از فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در حال برنامه ریزی سند 1434 دانشگاه هستند. 
 معاون پارلمانی دانشگاه آزاد اسلامی در خاتمه به سفری که به کشور فرانسه و دانشگاه مولوز برای داوری پایان نامه دکترای یکی از فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی داشت، اشاره کرد و گفت: این دانشجو که حافظ قرآن و نهج البلاغه است، مورد تشویق ویژه هیات داوران دانشگاه مولوز قرار گرفت. 

/ 0 نظر / 3 بازدید