فراخوان معاونت آموزشی وزارت علوم در خصوص برگزاری هفته آموزش

فراخوان معاونت آموزشی وزارت علوم در خصوص برگزاری هفته آموزش   
 
   
معاونت آموزشی وزارت علوم با ارسال بخشنامه ای به  دانشگاهها  ضمن اعلام محورهای هفته آموزش از دانشگاهها  خواست تا برای برگزاری این هفته برنامه ریزی کنند.
 
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم در این بخشنامه آمده است : آموزش  نقشی کلیدی و راهبردی در تولید دانش و توسعه علمی کشور دارد  و دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی  در ایفای این  نقش مهم  رسالتی ویژه بر عهده دارند. توجه به منزلت و جایگاه آموزش و روشنگری در باره ابعاد، ارزش‌ها و دستاوردهای گوناگون آن در عرصه‌های علمی موجب شده است تا هفته‌ای برای بزرگداشت این مهم اختصاص یابد .برای تحقق چنین رسالتی، شورای سیاستگذاری بزرگداشت هفته آموزش، محورهایی را برای روزهای  نهم تا چهاردهم اردیبهشت ماه به عنوان برنامه‌های هفته آموزش سال 1391 در نظر گرفته است. شایسته است آن دانشگاه در راستای محورهای پیش‌بینی شده در هفته  آموزش  برنامه‌ریزی کند .

در ادامه این بخشنامه ،: برگزاری نمایشگاه کتاب، معرفی فناوری‌های جدید آموزشی، برگزاری جلسات هم‌اندیشی برای ارتقای سطح آموزش، انتخاب استاد برتر و تقدیر از اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویانی که فعالیت‌هایی برجسته در حوزه آموزش انجام داده‌اند از جمله  فعالیتهای ذکرشده است که دانشگاهها می توانند برای گرامیداشت هفته آموزش انجام دهند. 
 

/ 0 نظر / 39 بازدید