اعلام جزئیات ثبت نام و توزیع کارت کنکور

اعلام جزئیات ثبت نام  و توزیع کارت کنکور
 کاردانی به کارشناسی 88

 

گروه آزمون وسنجش : معاون سازمان سنجش آموزش کشور جزئیات ثبت نام و زمان و نحوه توزیع کارت آزمون کاردانی به کارشناسی سال 1388 را تشریح کرد.
حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار آفرینش ، افزود: ثبت نام برای شرکت در آزمون پذیرش دوره کاردانی به کارشناسی سال 1388 از یکشنبه 23 فروردین آغاز و در 29 فروردین ماه پایان می پذیرد.
وی با بیان اینکه ثبت نام در این کنکور اینترنتی است، افزود: اطلاعیه سازمان درباره شرایط و ضوابط ثبت نام از دوره کاردانی به کارشناسی دوشنبه 17 فروردین  منتشر خواهد شد .   
معاون سازمان سنجش آموزش کشور افزود: داوطلبان علاقه مند می توانند پس از مطالعه اطلاعیه در صورت واجد شرایط بودن در این مهلت به نزدیکترین باجه پستی در سراسر کشور مراجعه و مبلغ 64 هزار ریال را به عنوان وجه ثبت نام پرداخت و نسبت به دریافت کارت اعتباری و مدارک ثبت نام خود اقدام کنند.
وی به داوطلبان توصیه کرد: پس از دریافت کارت و دفترچه راهنما نسبت به مطالعه دقیق مندرجات اقدام و نسبت به تکمیل فرمی که در دفترچه راهنما چاپ شده مبادرت کرده و پس از اطمینان از صحت مندرجات در روزهای تعیین شده برای ثبت نام اقدام کنند.
توکلی با اشاره به زمان توزیع کارت ورود به آزمون این دوره اظهار داشت: کارت ورود به جلسه این آزمون از روز دوشنبه 29 تیرماه تا چهارشنبه 31 تیرماه بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی org.sanjesh.www قرار داده می شود و داوطلبان می توانند در مهلت مشخص شده به سایت مراجعه و پس از وارد کردن اطلاعات محرمانه، نسبت به پرینت اقدام کنند.
وی با بیان اینکه آزمون این دوره در 69 کد رشته امتحانی برگزار می شود، گفت: در پزشکی 13 کد رشته امتحانی، در فنی و مهندسی 16کد رشته، در کشاورزی و منابع طبیعی 14 کد رشته، در علوم پایه 2 کد رشته، در علوم انسانی 18 کد رشته، در هنر 5 کد رشته و در دامپزشکی در 1 کد رشته امتحانی در صبح و بعد ازظهر روز پنجشنبه 1 مردادماه 88 در حوزه های امتحانی سراسر کشور برگزار می شود.
معاون سازمان سنجش اضافه کرد: آزمون تعدادی از کد رشته ها صبح پنجشنبه و آزمون بقیه کد رشته ها در بعدازظهر اول مرداد ماه برگزار می شود.

/ 0 نظر / 3 بازدید