تاریخ اصلا ح اطلا عات کنکور سراسری و نتایج اولیه کارشناسی ارشد

 تاریخ اصلا ح اطلا عات کنکور سراسری و نتایج اولیه کارشناسی ارشد اعلا م شد  

 

گروه آزمون وسنجش : به گزارش خبرنگار آفرینش  ، دکتر پورعباس رییس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به پذیرش داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد به دو شیوه آموزشی و آموزشی پژوهشی در آزمون امسال به ایسنا گفت: کارنامه و نتایج اولیه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال 88 اواخر اردیبهشت یا اوایل خرداد ماه سال آینده از طریق سازمان سنجش اعلام می شود.
دکتر پورعباس همچنین از انتشار کلید نهایی سوالات آزمون کارشناسی ارشد تا اردیبهشت ماه خبر داد و گفت: آزمون کارشناسی ارشد 88 با شرکت 722 هزار و 726 داوطلب در روزهای 23تا 26 بهمن ماه برگزار شد.
امکان اصلاح اطلاعات ثبت نامی در هفته آخر فروردین
دکتر توکلی معاون سازمان سنجش با بیان اینکه امکان اصلاح اطلاعات ثبت نامی داوطلبان کنکور 88 در هفته آخر فروردین فراهم شد، گفت: داوطلبان کنکوردر روزهای اول و دوم تیرماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.orgمی توانند نسبت به دریافت پرینت کارت ورود به جلسه اقدام کنند.
دکتر توکلی با اشاره به زمان دقیق برگزاری کنکور 88 اظهار کرد: آزمون سراسری سال 88 در صبح و بعدازظهر روزهای پنج شنبه 4 و جمعه 5 و صبح شنبه 6 تیرماه در حوزه های آزمونی سراسر کشور برگزار خواهد شد.
در این رابطه دکتر پورعباس رییس سازمان سنجش آموزش کشور از شخصی سازی دفترچه های سوال در کنکور 88، توزیع اینترنتی کارت ورود به جلسه کنکور، امکان پذیرش بدون کنکور داوطلبان کنکور در 90 درصد ظرفیت رشته ها خبر داد.
وی با بیان اینکه در زمینه اجراییات و برگزاری کنکور هر ساله تغییراتی ایجاد شده است، اظهار کرد: امسال تلاش می کنیم که دفترچه های داوطلبان شخصی سازی شود یعنی هر فرد دفترچه خودش را داشته باشد و اسم و مشخصات وی در دفترچه حک شده باشد.  گفتنی است نتایج اولیه کنکور88 مرداد ماه و نتایج نهایی نیز شهریور اعلام می شود.

/ 0 نظر / 3 بازدید