یازدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان سراسر کشور در تابستان امسال برگزار می شو

یازدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان سراسر کشور در تابستان امسال برگزار می شود   

   
مدیر کل تربیت بدنی وزارت علوم ،تحقیقات و فناوری گفت: با برگزاری یازدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی که با حضور بیش از 6 هزار دانشجو از سراسر کشور در تابستان سال جاری برگزار خواهد شد شاهد حضور نخبگان ورزشی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور خواهیم بود.
 
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترمحمد کشتی دار افزود: در طی دو سال گدشته با برنامه ریزی های دقیق تلاش نموده ایم تا زیر ساخت های مناسب ورزش دانشجویی را گسترش دهیم تا همه دانشجویان در مقاطع مختلف و با علاقمند یهای گوناگون از حضور در فعالیت های تربیت بدنی بهره مند شوند.
 وی با بیان اینکه تمامی تلاش خویش را برای رشد و بالندگی تربیت بدنی دانشگاهها  در سال 91 انجام خواهیم داد، گفت: برگزاری مسابقات متعدد در طی دو سال گذشته باعث کشف استعداد های ورزشی شد که با معرفی این استعدادها به المپیاد های ملی و تیم های ملی دانشجویان، سرمایه ای ارزشمند برای ورزش ایران خواهند بود .
مدیر کل تربیت بدنی وزارت علوم با اشاره به برگزاری 7 المپیاد و جشنواره سراسری ورزش دانشجویی در سال گذشته ویژه دانشجویان نخبه پسر و دختر، ورزشهای همگانی دانشجویان ،هیئت رئیسه دانشگاهها ودانشجویان شاهد و ایثار گر گفت: خوشبختانه ورزش همگانی جهشی بزرگ در دانشگاهها ایجاد کرده است که امیدواریم این مسیر همچنان با برنامه ریزی بلند مدت و صحیح ادامه پیدا کند.
 وی افزود: در سال جدید بهره برداری از پروژه های ناتمام ورزشی و فراگیر شدن ورزشهای همگانی از نکات قابل تعمق و جدی ورزش دانشگاهی می باشد که بزودی شاهد  برگزاری آن خواهیم بود. 
 

/ 0 نظر / 11 بازدید