200 رشته بین رشته ای جدید در حال تعریف است

وزیر علوم خبرداد :
200 رشته بین رشته ای جدید در حال تعریف است

گروه آزمون وسنجش : وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در خصوص بارزترین نوآوری وزارت علوم در سال 87، گفت: راه اندازی پایگاه استنادی جهان اسلام موسوم به ISC، تصویب و اجرای آیین نامه ارتقای اعضای هیات علمی با رویکردی جدید، برگزاری جشنواره بین المللی فارابی در حوزه علوم انسانی و راه اندازی کرسی های آزاداندیشی برخی ا ز نوآوری های وزارت علوم در سال 87 بوده است.
به گزارش ایسنا، دکتر محمد مهدی زاهدی در حاشیه مراسم افتتاح پایگاه نیکوکاری دانشگاه تهران با اشاره به پیشرفت های صورت گرفته در حوزه علم هوا و فضا، اظهار کرد: در آیین نامه جدید ارتقای اعضای هیات علمی در چهار بعد آموزش، پژوهش، فناوری و فرهنگی و حتی اجرایی تمام موارد موثر در توسعه علمی، فرهنگی، پژوهشی و فناوری کشور لحاظ شده است. 
وی با اشاره به مشارکت وزارت علوم در زمینه انعقاد قراراد با سایر وزارت خانه ها در حوزه فناوری، گفت:  از جمله این موارد می توان به پرتاب ماهواره امید در زمینه هوا و فضا اشاره کرد که خوشبختانه در حال حاضر وزارتخانه صد در صد به فناوری احداث ماهواره دسترسی پیدا کرده است.
وی اظهار کرد: طی دو سال گذشته تا کنون300 نوآوری جدید در حوزه های مختلف توسط وزارت علوم صورت گرفته است. وزیر علوم در خاتمه راه اندازی رشته های میان رشته ای جدید به ویژه در حوزه علوم انسانی را از دیگر اقدامات صورت گرفته بیان کرد و گفت: در حال حاضر بیش از 200 رشته بین رشته ای جدید در حال تعریف داریم.

/ 1 نظر / 3 بازدید
فرهاد

سلام اگه می خوای با تلاش و کوشش خودت و تنها با دعوت از 13 نفر گوشی موبایل برنده بشی یه سری به وبلاگم بزن .. دیگران هم باور نداشته اند ولی جایزه خود را گرفته اند می تونی اونا رو با جایزه هاشون و نظراتشون در سایت ببینی.... جوایز برندگان ::.. لازم به ذکر است که اکثر افرادی که ابتدا در سایت ثبت نام کرده بودند باور نمی کردند که هدیه خود را دریافت خواهند کرد و بعضی از آنها فقط از روی کنجکاوی ثبت نام کرده اند و بعد از کسب اعتبار لازم هدیه خود را در دست گرفته اند.وبعضی هم گفته اند وقتی به دوستانمان این سایت را معرفی کردیم با تمسخر آنها مواجه شدیم اما حالا همه آنها به تکاپو افتاده اند و در سایت عضو شده اند. میتونید بعد از وارد شدن به سایت بالای صفحه سمت راست روی Testimonials کلیک کنید لیست افرادی رو که هدیه شون به دستشون رسیده رو ببینید با عکس محصولات دریافت کرده..........