ثبت نام دوره کاردانی پودمانی علمی کاربردی تمدید شد

ثبت نام دوره کاردانی پودمانی علمی کاربردی تمدید شد 

 

گروه آزمون وسنجش : معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت نام در دوره های کاردانی پودمانی علمی و کاربردی تا چهارشنبه 28 اسفند ماه خبر داد.
حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار آفرینش افزود: به منظور فراهم کردن تسهیلات لازم برای آن دسته از داوطلبان دوره های کاردانی پودمانی علمی کاربردی که تاکنون برای ثبت نام اقدام نکرده اند با همکاری شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ترتیبی اتخاذ شد که طی امروز وفردا 27 و 28 اسفندماه منحصرا در باجه های مرکزی شهرستانهای مختلف از ساعت 8 صبح تا 19 هر یک از روزهای مذکور نسبت به توزیع مدارک ثبت نام اقدام شود.  وی اظهار داشت:  داوطلبان در شهرستان تهران نیز می توانند از ساعت 8 صبح تا 19امروز 27 و فردا 28  اسفند ماه منحصرا در مناطق 11، 13، 14، 15، 16، 17، 18 و 11 نسبت به دریافت مدارک ثبت نام اقدام کنند.
معاون سازمان سنجش گفت: داوطلبان می توانند تا ساعت 24 فردا چهارشنبه این هفته با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانیwww.sanjesh.orgدر این دوره ثبت نام اینترنتی کنند.
بر اساس این گزارش ، پذیرش دوره های کاردانی علمی کاربردی پودمانی در 122 کدرشته، 1510 کدرشته محل،  353 مرکز آموزش علمی کاربردی، 30 استان و 138 شهر در سراسر کشور انجام می شود و حدود 100 هزار نفر نیز در این دوره پذیرفته می شوند.
همچنین پذیرش در این دوره  ها بر اساس معدل کل دیپلم و با توجه به اولویتهای بومی و غیربومی، سهمیه شاغل، آزاد و ایثارگر صورت می گیرد و معافیت تحصیلی به پذیرفته شدگان این دوره ها تعلق نمی گیرد.

/ 0 نظر / 3 بازدید