اعلام تاریخ نتایج اولیه آزمون پذیرش دانشجوی پزشکی از لیسانس

اعلام تاریخ نتایج اولیه آزمون پذیرش دانشجوی پزشکی از لیسانس

 

گروه آزمون وسنجش : معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران با اشاره به برگزاری دومین دوره آزمون کتبی پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع کارشناسی در این دانشگاه از اعلام نتایج اولیه آزمون در فروردین 88 خبر داد.
به گزارش ایسنا منطقه علوم پزشکی تهران، دکتر حسین کشاورز گفت: این آزمون با رقابت حدود 200 داوطلب برگزار شد و پس از بررسی نتایج آزمون کتبی، زمان آزمون شفاهی به افرادی که حد نصاب لازم را کسب کرده باشند، اعلام می شود. وی خاطرنشان کرد: آزمون شفاهی به صورت ساختارمند خواهد بود و مصاحبه بر اساس آزمونهای تعیین توانایی های فراشناختی انجام می شود و در نهایت شرط قبولی کسب حدنصاب تعیین شده در مراحل آزمونهای کتبی و شفاهی  می باشد .معاون آموزشی دانشگاه اظهار داشت: هدف از پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع کارشناسی جذب فارغ التحصیلان کارشناسی سایر رشته ها با توانمندیهای بالا در رشته پزشکی و ارتقای سطح فارغ التحصیلان پزشکی و افزایش انگیزه در فراگیران این رشته است.
دکتر کشاورز در خاتمه تعیین ظرفیت نهایی پذیرش را منوط به ارزیابی توانمندی داوطلبان دانست و اضافه کرد: حداکثر ظرفیت برای پذیرش در این دوره حدود 20 نفر است.
شایان ذکر است دومین دوره آزمون پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع کارشناسی روز چهارشنبه 14 اسفند 87 در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد.

/ 1 نظر / 7 بازدید
اذری

salam,vaghtetoon bekheir ,mikhastam bedoonam azmoone karshenasi be pezeshki too sale 89 ham bargozar mishe