بهره برداری از پروژه‌های ناتمام ورزشی دانشگاه‌ها در سال جاری

بهره برداری از پروژه‌های ناتمام ورزشی دانشگاه‌ها در سال جاری

مدیر کل تربیت بدنی وزارت علوم گفت: در سال جدید بهره برداری از پروژه‌های ناتمام ورزشی و فراگیر شدن ورزش‌های همگانی از نکات قابل تعمق و جدی ورزش دانشگاهی است.

 محمد کشتی‌دار مدیر کل تربیت بدنی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: با برگزاری یازدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی که با حضور بیش از 6 هزار دانشجو از سراسر کشور در تابستان سال جاری برگزار خواهد شد شاهد حضور نخبگان ورزشی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور خواهیم بود.

وی افزود: در طی دو سال گذشته با برنامه‌ریزی‌های دقیق تلاش کرده‌ایم تا زیر ساخت‌های مناسب ورزش دانشجویی را گسترش دهیم تا همه دانشجویان در مقاطع مختلف و با علاقمندیهای گوناگون از حضور در فعالیت‌های تربیت بدنی بهره‌مند شوند.

مدیر کل تربیت بدنی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه تمامی تلاش خویش را برای رشد و بالندگی تربیت بدنی دانشگاه‌ها در سال 91 انجام خواهیم داد، گفت: برگزاری مسابقات متعدد در طی دو سال گذشته باعث کشف استعدادهای ورزشی شد که با معرفی این استعدادها به المپیادهای ملی و تیم های ملی دانشجویان، سرمایه‌ای ارزشمند برای ورزش ایران خواهند بود.

وی با اشاره به برگزاری 7 المپیاد و جشنواره سراسری ورزش دانشجویی در سال گذشته ویژه دانشجویان نخبه پسر و دختر، ورزش‌های همگانی دانشجویان، هیئت رئیسه دانشگاه‌ها و دانشجویان شاهد و ایثارگر گفت: خوشبختانه ورزش همگانی جهشی بزرگ در دانشگاه‌ها ایجاد کرده است که امیدواریم این مسیر همچنان با برنامه‌ریزی بلند مدت و صحیح ادامه پیدا کند.

وی افزود: در سال جدید بهره برداری از پروژه‌های ناتمام ورزشی و فراگیر شدن ورزش‌های همگانی از نکات قابل تعمق و جدی ورزش دانشگاهی است که بزودی شاهد برگزاری آن خواهیم بود

/ 0 نظر / 64 بازدید